Wyjątkowe SPA w centrum miasta.
Przyjdź i przekonaj się sam!
wiecej

Jeżeli chcesz zrezygnować z subskrypcji newslettera wpisz adres e-mail i kliknij
Rezerwacja online
Zapraszamy do rezerwowania zabiegów za pomoca systemu on - line, który zostaw stworzony z mysla o Panstwa wygodzie. Po zlozeniu rezerwacji on - line skontaktuje sie z Panstwem nasza recepcjonistka celem jego potwierdzenia.

LUXURY DAY SPA autoryzowanym salonem marki ERICSON LABORATOIRE

MARKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

ERICSON LABORATOIRE to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji ERICSON LABORATOIRE oferowany jest w ponad 500 salonach kosmetycznych. Marka ERICSON LABORATOIRE reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu w ponad 70 krajach.

Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego. Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

KONCEPCJA MULTITERAPII

Jednym z głównych założeń marki jest koncepcja multiterapii, polegająca na komponowaniu kuracji z poszczególnych linii zabiegowych w celu zoptymalizowania efektów i pełnego wykorzystania potencjału Ericson Laboratoire. Umiejętne stosowanie się do założeń koncepcji daje gwarancje efektów porównywalnych z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej a nawet chirurgii plastycznej. Potencjał marki Ericson Laboratoire obrazuje kompleksowa oferta zawierająca 14 zabiegów na twarz i 8 na ciało.

Jednocześnie działanie każdego zabiegu z linii profesjonalnej może być uzupełniane kompleksową pielęgnacją domową.

Ponadto doskonałym uzupełnieniem bogatej oferty zabiegowej są suplementy diety i kapsułki wspierające kuracje gabinetowe. Ericson Laboratoire jako nowoczesna i dynamiczna marka dermokosmetyczna, co roku wprowadza do oferty min. 4 zabiegi na twarz i ciało.

GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

Stała współpraca z ośmioma laboratoriami naukowo-badawczymi i wykorzystywanie zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych w zabiegach Ericson Laboratoire pozwala zaliczyć je do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W związku z tym w ofercie znajdziemy zabiegi będące alternatywą dla mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową, czy niechirurgicznej wersji liftingu. Efekty tych zabiegów potwierdzają wieloetapowe badania in vivo i in vitro, ale najlepszą rekomendacją jest satysfakcja klienta, którą Ericson Laboratoire gwarantuje.


OTO ZABIEGI, KTÓRE REKOMENDUJEMY:

 

FRESH CAVIAR

Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy.

ENZYMACID

 

Skuteczna metoda eksfoliacji

Alternatywa dla pilingu medycznego.

ericson
 

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z działaniem rozjaśniającym.

HYDRA CLINIC

 

Koncentrat innowacji

działający na naturalne mechanizmy nawilżenia skóry

ericson
 

Hydra Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.

Intensywność i skuteczność działania zabiegu Hydra Clinic oparta jest na działaniu czterech zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych.

FEMINITY

 

Zabieg zapobiegawczy anti-aging

OCHRONA URODY I KOBIECOŚCI

ericson
 

Feminity, efekt badań naukowców w dziedzinie hormonokosmetyki i biologii komórkowej, to ostatnie wyzwanie naszych laboratoriów. Nowa linia jest zainspirowana naturalnymi cyklami miesięcznymi, którym podporządkowane jest ciało kobiety.

MESO VIT

Kuracja rewitalizująca – alternatywa dla mezoterapii

REGENERACJA, OCHRONA, ROZJAŚNIANIE

ericson
 

Skuteczność i natychmiastowe rezultaty zabiegów to elementy, na których najbardziej zależy wymagającym klientom salonów kosmetycznych. Dlatego też pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym ma coraz więcej wspólnego z zabiegami medycyny estetycznej.

Czerpiąc z innowacji naukowych, Ericson Laboratoire opracowało Meso-Vit, nowy zabieg w linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tym rodzaju kuracji. Ponadto Meso-Vit  stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym.

BOTU VIP

szokowa terapia przeciwzmarszczkowa

ALTERNATYWA DLA OSTRZYKIWAŃ TOKSYNA BOTULINOWĄ

ericson
Zwierciadło naszych emocji – twarz – jest codziennie narażona na tysiące skurczów skóry. W ciągu dnia wykonuje ponad 15000 ruchów (które wyrażają radość, złość, zdziwienie, skupienie), wywołanych działaniem mięśni leżących pod skórą.
Skurcze te wywołują mikronapięcia na poziomie skóry właściwej, które z kolei są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych. Przed 25. rokiem życia skurcze te mają charakter przejściowy, ale z czasem tkanki stopniowo tracą elastyczność, skóra trudniej się rozluźnia, w wyniku czego tworzą się drobne bruzdy, które utrwalają się i pozostają na stałe na skórze.
Jedynym sposobem na zwalczenie nieestetycznych zmarszczek jest zniwelowanie skurczów mięśni twarzy.

 

ACTI BIOTIC

 

Pielęgnacja i leczenie skóry tłustej, problematycznej.

Kuracja antyhormonalna i antybakteryjna

ericson

Skóra tłusta jest zazwyczaj grubsza, a zatem bardziej wytrzymała. Jest także mniej podatna na przedwczesne starzenie się, jednak może ulegać uszkodzeniu przez częste stosowanie produktów pielęgnacyjnych, zawierających detergenty. Pogarszają one sytuację: zwiększają utratę wilgoci skóry i podwójnie stymulują gruczoły łojowe do działania. Skóra tłusta powinna być delikatnie oczyszczana specjalnymi produktami, z formułami regulującymi i matującymi.


 


 


 


All rights reserved by Luxury day spa. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Luxury day spa / Since 2011 / email: spa@luxurydayspa.com
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Media Essence