Wyjątkowe SPA w centrum miasta.
Przyjdź i przekonaj się sam!
wiecej

Jeżeli chcesz zrezygnować z subskrypcji newslettera wpisz adres e-mail i kliknij
Rezerwacja online
Zapraszamy do rezerwowania zabiegów za pomoca systemu on - line, który zostaw stworzony z mysla o Panstwa wygodzie. Po zlozeniu rezerwacji on - line skontaktuje sie z Panstwem nasza recepcjonistka celem jego potwierdzenia.

Ericson Laboratoire w Luxury Day Spa!

Linia zabiegów Ericson Laboratoire
To francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej. Marka wykorzystuje w swoich produktach substancje o najwyższych  dopuszczalnych w kosmetyce stężeniach składników aktywnych.

FRESH CAVIAR to zabieg intensywnie regenerujący, przeznaczony dla przesuszonej i pozbawionej witalności skóry. Wykorzystuje wszystkie zalety kawioru, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się. Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze, potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Świeże komórki kawioru oferują świeży odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy.
 
Zabieg: 55 min.

Koszt zabiegu: 160 PLN

MESO-VIT Nieinwazyjna medycyna estetyczna, skuteczność i natychmiastowy rezultat zabiegu, który może być stosowany jako alternatywa mezoterapii igłowej lub jej uzupełnienie. Dodatkowo zawiera doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym. Odpowiedni masaż mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu oraz elastyny i poprawia mikrokrążenie.Zabieg: 80 min.
Koszt zabiegu: 190 PLN


BOTU VIP Szokowa Terapia Przeciwzmarszczkowa – alternatywa dla „Botoxu”. Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy bez bólu i ryzyka, niechirurgiczna alternatywa dla zabiegów na zmarszczki głębokie i mimiczne.
 
Zabieg: 55 min.

Koszt zabiegu: 210 PLNAll rights reserved by Luxury day spa. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Luxury day spa / Since 2011 / email: spa@luxurydayspa.com
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Media Essence