Wyjątkowe SPA w centrum miasta.
Przyjdź i przekonaj się sam!
wiecej

Jeżeli chcesz zrezygnować z subskrypcji newslettera wpisz adres e-mail i kliknij
Rezerwacja online
Zapraszamy do rezerwowania zabiegów za pomoca systemu on - line, który zostaw stworzony z mysla o Panstwa wygodzie. Po zlozeniu rezerwacji on - line skontaktuje sie z Panstwem nasza recepcjonistka celem jego potwierdzenia.

Świat masaży

Masaż „Magiczny dotyk”
Masaż twarzy, szyi, dekoltu  z akupresurą głowy oraz brzucha, dłoni i stóp. Celem zabiegu jest poprawienie mikrokrążenia, ułatwienie komórkowej wymiany metabolicznej, dotlenienie, eliminacja toksyn, rozluźnienie mięśni, przeciwdziałanie zwiotczeniu. Doskonałe źródło młodości nie tylko dla Twojej twarzy.
Zabieg: 40 min.
Koszt zabiegu: 110PLN

Masaż „Siódme niebo”
Jest prawdziwym ukojeniem dla suchej, zmęczonej skóry, pozbawionej blasku. Polecany gdy potrzebujemy relaksu i dodatkowej dawki energii.
Zabieg wykonywany ciepłym olejem kokosowym, połączony z ciepłymi kompresami.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 145 PLN

Masaż „Czekoladowe wyszczuplanie”
Drenujący i spalający tkankę tłuszczową masaż całego ciała.
Zabieg ten silnie stymuluje mikrokrążenie, podnosi ciśnienie i wspomaga przepływ limfy. Sole mineralne oraz witaminy A, E, F i H zawarte w ekstrakcie czekolady uzupełniają ich braki w skórze, poprawiają jej jędrność i elastyczność.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 155 PLN

Masaż „Calisense” – działający na zmysły, „szyty na miarę”
Masaż reguluje sferę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. Polecany dla osób zestresowanych pragnących głębokiego relaksu i odprężenia. Zabieg wykonywany olejem z podgrzanej, aromatycznej świecy.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 170 PLN

Masaż ziołowymi stemplami
Ma działanie odżywcze przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe oraz regeneruje skórę. Wspaniale relaksuje i odżywia. Masaż z wykorzystaniem stempli zapewnia dobre samopoczucie pozostawia skórę pachnącą i nasączoną niezwykłymi aromatami.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 145 PLN

Masaż stemplami turmalinowymi
To masaż całego ciała wykonywany stemplami na bazie cennych minerałów i olejków eterycznych, które w kontakcie z ciepłem powodują odblokowanie punktów przez które przepływa właściwa energia, relaksując i rozluźniając organizm.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 160 PLN

Masaż sycylijski
Intensywny, energetyczny masaż całego ciała, połączony z elementami stetchingu. Wykonywany ciepłym olejem z winogron, przy dźwiękach muzyki włoskiej.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 135 PLN

Masaż "Powiew Orientu"
Wyjątkowa orientalna technika inspirowana filozofią masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego, tajskiego i shiatsu. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii. Doskonale relaksuje i wprawia w dobry nastrój.
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 160 PLN


Masaż ciepłymi kamieniami (częściowy lub całego ciała)
Niepowtarzalny zabieg masażu ciepłymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego pozwala odczuć leczniczy i kojący wpływ energii wnętrza ziemi, a także dobroczynne działanie termoterapii i aromaterapii.
Zabieg: 25 min.
Koszt zabiegu: 90 PLN
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 150 PLN


Masaż na 4 ręce
Unikalny, relaksacyjny zabieg całego ciała związany z energią Yin/Yang. Zawsze wykonywany przez parę masażystów, którzy w rytm muzyki poruszają się i masują. Połączony z akupresurą, pracą z energią i wręcz metafizycznym odbiorem. Harmonizuje umysł i ciało oraz pobudza do życia.
Zabieg: 45 min.
Koszt zabiegu: 230 PLN

Masaż Miodowy
Antycellulitowy, ujędrniający i odżywczy, wspomaga proces wyszczuplania sylwetki rozbijając tkankę tłuszczową. Wykonuje się go ciepłym miodem na partiach ud i pośladków.
Zabieg:55 min.
Koszt zabiegu: 145 PLN
Masaż aromatyczny, klasyczny całego ciała
Zabieg: 55 min.
Koszt zabiegu: 100 PLN

Masaż klasyczny wybranych partii ciała
Zabieg: 25 min.
Koszt zabiegu: 65 PLN

Masaż intensywnie wyszczuplający - wybranych partii ciała
Zabieg: 30 min.
Koszt zabiegu:80 PLN


Masaż „Happy feet”- masaż stop
Zabieg: 30 min.
Koszt zabiegu: 60 PLN

Masaż dla kobiet w ciąży wyjątkowy, bezpieczny, przeciwbólowy, relaksacyjny
Zabieg: 40 min.
Koszt zabiegu: 110 PLN

All rights reserved by Luxury day spa. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Luxury day spa / Since 2011 / email: spa@luxurydayspa.com
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Media Essence