Wyjątkowe SPA w centrum miasta.
Przyjdź i przekonaj się sam!
wiecej

Jeżeli chcesz zrezygnować z subskrypcji newslettera wpisz adres e-mail i kliknij
Rezerwacja online
Zapraszamy do rezerwowania zabiegów za pomoca systemu on - line, który zostaw stworzony z mysla o Panstwa wygodzie. Po zlozeniu rezerwacji on - line skontaktuje sie z Panstwem nasza recepcjonistka celem jego potwierdzenia.

Oferta dla firm

Wonne olejki, przyciemnione światła, szampan i kawior...

W trosce o coraz większe zainteresowanie programem socjalnym proponujemy dla Państwa pracowników zakup bonów, które są doskonałą formą podziękowania za zaangażowanie w rozwój firmy oraz motywacją do dalszej pracy.

Zabiegi w SPA pozwolą zadbać o to, aby wartościowy kapitał firmy- jej pracownicy byli w pełni zrelaksowani i wypoczęci.

Pracownik jest wizytówką firmy. Już dziś warto zainwestować w to, co najważniejsze w firmie- w ludzi. Bony upominkowe do Spa, karnety na strefę wellness to najlepsze narzędzie systemu motywacyjnego.

Ekskluzywny salon Luxury Day Spa jest idealnym i niepowtarzalnym miejscem na zorganizowanie nieoficjalnych spotkań biznesowych a także na zbudowanie trwałych relacji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że spotkanie Państwa partnerów w kameralnym gronie będzie z pewnością wyjątkowe, co napewno przełoży się na zadowolenie współpracy z Państwem. Zapraszamy do Naszego SPA, zorganizujemy dla Państwa indywidualny program zabiegów relaksujących, a wszystko to w intymnej i wyjątkowej atmosferze. Rozmowy biznesowe już nie muszą być nudne, a trudne umowy same się podpiszą...

W celu zwiększenia skuteczności prowadzonych przez Państwa negocjacji biznesowych lub pozyskania nowego partnera biznesowego warto obdarzyć go eleganckim voucherem Biznes SPA.

Obdarowując kontrahenta niezapomnianą chwilą pełnego odprężenia w magicznym miejscu jakim jest Luxury Day SPA zyskujecie Państwo nie tylko pamięć ale to co najważniejsze – udane interesy.

Proponujemy Państwu bony o dowolnych wartościach lub bony na konkretnie wybrane zabiegi.


W celu uzyskania informacji o systemie gratyfikacji prosimy skontaktować się z recepcją.All rights reserved by Luxury day spa. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Luxury day spa / Since 2011 / email: spa@luxurydayspa.com
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Media Essence